forum

Dnes je Sobota 23. septembra 2017 meniny má Zdenka
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Kontroly dováženého hydinového mäsa sa musia zvýšiť, t
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Všetko   |   Registrácia prezývky
Spravy.pozri.sk Kontroly dováženého hydinového mäsa sa musia zvýšiť, tvrdia hydinári 1143520
 Od: Nyugy
Kedy: 03. 04. 2017, 14:34

A práve Coop Jednota,ktorá toľko propaguje na reklamách v TV o domácich výrobkoch,aby sme nakupovali.Presne táto Jednota ponúkala vo svojích predajniach brazílske mäsové výrobky-mrazené kuracie pečene.Osobne vo februáry t.r.som kúpil 3kg tohto výrobku.Z 1,5kg tejto pečeni som urobil restovanú pečeň.Pri restovaní sa celá pečeň rozpadla na kašu medzi cibuľami.O páru dní sa dočítam o ťažkostiach s brazílskymi hydin.výrobkami.Tak tú časť t.j.1,5kg,čo som držal v mrazničke,bol som nútený vyhodiť do žumpy.Mesačne nechávam v tejto Jednote okolo 700eúr,ale budem od teraz pobehovať aj ja po ostatných potravinách,aby som s logom COOP Jednota,čo najmenej potravín nakúpil napr.:o ničom jogurty-mlieká!!!,šunky,makový závin,vianočky s hrozienkami,parenice,syry Jánošík,zeleniny,ovocia úbohé a o granulách pre psov ani radšej...,dokonca minerálne ochutené vody pod úroveň,atď.Ľudia majú pravdu,že radšej poobehať obchody a ešte dokonca aj ušetríš na zdraví.
OdpoveďOdKedy
Téma: Spravy.pozri.sk Kontroly dováženého hydinového mäsa sa musia zvýšiť, tvrdia hydinári 1143520Nyugy03. 04. 2017, 14:34

Odpovedať na tento príspevok
Meno: *
Heslo: *
E-mail:
Predmet: *
Text správy: *
  Posielať odpovede na mail.
* - povinný údaj
* - heslo zadávajte len keď máte zaregistrovanú prezývku!

loading...
Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.