forum

Dnes je Sobota 27. júla 2024 meniny má Božena
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách športovýy náramok
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
športovýy náramok
 Od: lukasknazik
Kedy: 02. 01. 2018, 09:25

Ahojte, máte niekto nejaký športový fitness náramok ? Chcem si mnajaký kúpiť a začať pravidelne behať tak nech mám aj niečo podĺa čoho si to merať :)

Odpovedať
 
 
re: športovýy náramok
Od: Annie
Kedy: 10. 02. 2021, 11:30

Mám Fitbit a super

Odpovedať
 
re: športovýy náramok
Od: Emilius
Kedy: 25. 11. 2020, 12:33

Ahoj, ja osobne používam od Xiamo Fibit a som s nimi maximálne spokonjný, avšak mám staršiu radu a už je na trhu aj novší model a nie sú ani cenovo drahé tieto hodinky. Zaleží asi aj od teba, koľko si ochotný investovať do hodiniek a či ich chceš používať, len na behanie alebo aj iné aktivity. Tu máš celkom dobrý článok - https://necenzurovane.sk/najlepsie-fitness-naramky . Máš tam popísané pre aj proti jednotlivých typov náramkou a ich cenu. Kamoš má tie Honor Bandi a tiež si ich pochvaluje

Odpovedať
 
re: športovýy náramok
Od: Janka
Kedy: 06. 04. 2019, 13:47

Na insportline nájdeš dobrý výber

Odpovedať
  
re: re: športovýy náramok
Od: Janči
Kedy: 06. 04. 2019, 13:50

súhlasím, insportline má dobrý výber a sú kvalitné a za dobrú cenu - kamarátka má odtiaľ a je spokojná (ja používam aplikáciu v mobile a to mi zatiaľ stačí keďže behám asi 2x do mesiaca) a vravela že s plnou peňaženkou aj ušetrila na cene - je to cashbackový portál kde sa zaregistrovala a oni jej po nákupe poslali nejaké peniaze späť.

Odpovedať
 
re: športovýy náramok
Od: Lenka
Kedy: 04. 03. 2019, 14:44

Mám teraz nový náramok Honor a som s ním veľmi spokojná, dostala som ho od manžela k narodeninám. Je ružový a je možné s ním ísť aj do vody. Meria kroky, tep aj prijíma správy.

Odpovedať
 
re: športovýy náramok
Od: eduard4
Kedy: 03. 01. 2018, 08:24

celkom zalezi na tom aky mas rozpocet :) napis kolko chce investovat

Odpovedať
  
re: re: športovýy náramok
Od: lukasknazik
Kedy: 04. 01. 2018, 09:53

Fuu neviem no, zase nechcem veľmi šetriť aby to nebol nejaký šmejd.takže dajme tomu nejakých 50 eur by mohlo byť v pohode nie ?

Odpovedať

Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.