forum

Dnes je Nedeľa 22. septembra 2019 meniny má Móric
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
 Od: Peter L.
Kedy: 26. 02. 2019, 16:49

Dobrý deň, máte prosím niekto skúsenosť s dodávateľom Slovakia Energy – odber elektrika a plyn? Dostali sme od nich celkom slušnú ponuku, tak váháme či do toho ísť či nie. Máme rodinný dom, tak ževraj by bola zmena obchodníka u nás poznať. Už ste takto niekto firmu menil? díky

Odpovedať

re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Dan
Kedy: 05. 09. 2019, 13:45

Ako je to u nich s nastavovaním výšky záloh?

Odpovedať

re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Harry
Kedy: 06. 09. 2019, 12:35

No nám ich zostavujú klasicky podľa predchádzajúcej spotreby, nie je to, že by sme si platili naviac, aby to vychádzalo na spotrebu napríklad o 50% vyššiu, to nie. U Slovakia energy sme to za tú dobu čo ich máme mali vždycky buď s drobným preplatkom alebo nedoplatkom. Takže úplne v pohode, nič čo by ma malo vyložene zruinovať.

Odpovedať

Od: Marphy
Kedy: 14. 06. 2019, 12:38

My u nich máme 2x elektriku a 2x plyn a na oboch odberných miestach so Slovakiou spokojnosť.

Odpovedať

Od: Anton
Kedy: 22. 05. 2019, 14:19

My sme tiež dlho zostávali u jednej firmy, ale potom nám kamarát rozprával, ako sa mu zmenou energetického dodávateľa podarilo znížiť výdaje, že nám to nedalo a začali sme sa tiež obzerať čo vlastne trh ponúka v konkurencii a aké sú aj iné možnosti. Slovakia energy sme potom dostali doporučenú priamo od neho, tak sme na neho dali a majú tie energie o niečo lacnejšie, tak platíme vďaka tomu menej.

Odpovedať

Od: Prokop
Kedy: 03. 05. 2019, 16:03

So Slovakia Energy mám tiež vlastné skúsenosti, za tie tri roky čo od nich berem plyn som bol zatiaľ dohromady schopný ušetriť niečo okolo 100 eur, k mojím mesačným zálohám je to naozaj hodne slušné. Hlavne nerobia problémy s vyplácaním a to je v tomto ohľade pre mňa dôležité, keď sa mi toľko vracia.

Odpovedať

Od: Adam
Kedy: 26. 03. 2019, 16:52

Áno, my sme firmu menili už pred letom, už si ani moc nepamätám kvôli čomu to bolo, ale predpokládám, že hlavne kvôli cene, kde nám Slovakia energy vyšla v ústrety s lepšou ponukou, v daľšom bode nám potom pomohla s prevodom k nim, čo  sme pôvodne ani nečakali. Ale skúsenosti už s nimi máme teraz nejaký ten rok a já myslím, že môžeme byť vďační a spokojní.

Odpovedať

Od: Lívia
Kedy: 19. 07. 2019, 16:13

Zdravím Adam, môžem sa vás opýtať, čo všetko je ku zmene treba zariadiť alebo zohnať? Chcela bys som ku Slovakia energy, na ich stránkach som si to spočítala a mohla by som niečo ušetriť, poradíte? Vďaka

Odpovedať

re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Adam
Kedy: 31. 07. 2019, 14:35

Omg nehroťte to, dajte im vedieť, že máte zájuem o zmenu, odfoťte si merače koľko ste odobrala u starého dodávateľa, aby ste potom nemala bordel v číslach. Inak to za Vás komplet Slovakia energy zariadí, nič sa za to neplatí.

Odpovedať

Od: Luboš Mináč
Kedy: 07. 03. 2019, 16:17

My sme ku zmene už teda došli, zmena cien urobila svoje, takže som na internete vyhľadal nejaký porovnávač a podľa toho som sa zariadil. Skúsenosti so Slovakia energy máme teraz už tretí rok a zďaleka sme sa ešte nedostali na pôvodné ceny. A mám za to, že aj do budúcna bude vychádzať lepšie než väčšie konkurencie.

Odpovedať

Kedy: 14. 03. 2019, 14:24

Vďaka Luboš aj vám za vašu skúsenosť, to znie dobre, tiež by sme chceli docieliť zníženie platieb, prijde mi, že platíme zbytočne moc a to se mi práve na ponuke Slovakia energy páčilo, že nám bolo povedané, že u nich by išlo.

Odpovedať

re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Luboš Mináč
Kedy: 11. 04. 2019, 16:01

A nechali ste si od nich robiť vyložene nejakú kalkuláciu, alebo vám dali len ponuku s cenníkmi? My sme si to nechali na stole pred nami vypočítať, aby sme videli, koľko nám to urobí na našu spotrebu, aj keď to teda bola spotreba z predchádzajúceho roku. Ale výsledok sme tam videli celkom jasne, že hrá pre nás a vychádza nám Slovakia energy lepšie, než dodávateľ energií, čo sme v tú dobu mali. :)

Odpovedať

re: re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Kedy: 25. 04. 2019, 11:45

No v podstate nám povedal, ktoré položky by nám zľacneli, kde sa nachádza ten rozdiel v cene a kde by sme u nich ušetrili. Ako na pána máme aj spätný kontakt, takže pre nás nebude problém sa s ním prípadne spojiť. Vystupoval voči nám v pohode.

Odpovedať

Od: Lenka
Kedy: 04. 03. 2019, 14:45

My sme doma ešte firmu nemenili, nemali sme potrebu, ale manželov brácha áno a ten si to teda hodne chválil, trochu som čakala, či to nebude mať vpliv na manžela, ale kupodivu nie. Kam švagor však prešiel netuším.

Odpovedať

Kedy: 14. 03. 2019, 14:23

Ďakujem za vašu reakciu, Lenka

Odpovedať

loading...
Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.