forum

Dnes je Sobota 27. júla 2024 meniny má Božena
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
 Od: Peter L.
Kedy: 26. 02. 2019, 16:49

Dobrý deň, máte prosím niekto skúsenosť s dodávateľom Slovakia Energy – odber elektrika a plyn? Dostali sme od nich celkom slušnú ponuku, tak váháme či do toho ísť či nie. Máme rodinný dom, tak ževraj by bola zmena obchodníka u nás poznať. Už ste takto niekto firmu menil? díky

Odpovedať
 
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Jánko Pavol K.
Kedy: 28. 01. 2021, 17:34

Máme energie k nim napísané v byte a je to v pohode, ceny celkom podobné čo sme mali inde, ale komunikácia zatiaľ o dosť lepšia.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Rulos
Kedy: 21. 04. 2021, 21:13

U nás vyšli o asi 2 eura lacnejšie, takže nič moc, ale ako zákazník som spokojný.

Odpovedať
   
re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Markos
Kedy: 24. 06. 2021, 17:23

U nás je to už pár rokov, čo sme prestúpili ku Slovakia Energy a mám od tej doby pokoj…

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Pitko
Kedy: 30. 12. 2020, 17:55

Som rád, že som prešiel ku slovakia energy, zatiaľ sa pozitívne osvedčili.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Pavol
Kedy: 10. 09. 2021, 13:59

u nás je to veľa podobne, len prechod k nim chvíľu trval, ešte že papierovanie vybavovali oni, ja by som si nevedel rady.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Luk98
Kedy: 30. 11. 2020, 18:01

Mám prevod celkom čerstvo v pamäti a bola to fakt rýchla akcia, žiadne dlhé papierovanie ani vysedávanie niekde v kancelárii, všetko sme dosť riešili online a telefónom ... A za pár mesiacov sme už odoberali od Slovakia enegry.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Hubby
Kedy: 15. 07. 2021, 21:06

Mám to dosť podobne, len ja som prišiel do domu, kde už energie ku Slovakia Energy boli prihlásené.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Vixx
Kedy: 01. 10. 2020, 10:51

Vyhovujú mi kôli ich online kancelárii.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Zeus
Kedy: 14. 08. 2020, 15:07

V dome mi to pomohlo. Kúrime síce tepelným čerpadlom, ale aj tak som si našiel lacnejšieho dodávateľa.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Cios
Kedy: 03. 06. 2020, 18:58

U nás dodávky energií sú furt rovnaké, len o máličko zaujímavejšia cena. Slovakiu preto môžem doporučiť. 

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Dorko
Kedy: 23. 05. 2021, 17:03

Sú celkom komunikatívny, za čo som veľmi rád, konečne sa nemusím domáhať nejakých informácií dlho.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Antos
Kedy: 10. 04. 2020, 15:48

Mám to rovnako, prešli sme a niečo sa šetrí, ale rozdiel by mohol byť lepší, viac menej to vždycky.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: anonyymko
Kedy: 31. 07. 2021, 13:32

máme to rovnako, ale som u nich spokojnejší než som bol.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Ohos
Kedy: 05. 03. 2020, 20:32

Kúrime plynom, takže energie nás stoja pomerne dosť peňazí, od zmeny dodávateľa, je to o niečo lepšie. Myslím, že nám to niekoľko eur ročne ušetrí, takže Slovakia energy sa mi vyplatila, ale najradšej by som plynový kotol aj tak zrušil. 

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Tom
Kedy: 17. 01. 2020, 16:00

Od Slovakia Energy mám elektrinu, firmu máme cez doporučenie známeho, ktorý u nich má energie v celom dome a tak som naň dal, že ich vyskúšam a podľa toho ako sa mi osvedčí, tak si ich nechám. Musím povedať, že skrz zmenu dodávateľa sa mi vďaka tomu podarilo ušetriť dobré peniaze.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Majkís
Kedy: 18. 03. 2021, 19:14

U nás sa tiež osvedčili, boli sme zo začiatku trošku v rozpakoch, či je to ok, ale po vyúčtovaní sme v kľude.

Odpovedať
   
re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Pokemon6
Kedy: 12. 08. 2021, 20:52

U nás bol jeden problém, ktorý sme vyriešili jedným telefonátom a pokračuje sa ďaľej.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Bruno
Kedy: 11. 10. 2019, 12:09

Mne ich ponúkol obchodný zástupca medzi dvermi a celkom sa mi to pozdávalo, ale nepodpísal som z opatrnosti nič, potom mi to ale dosť dlho šrotovalo v hlave a tak som to pozrel aj na nete a tam to vychádzalo tak ako vravel, tak som im zavolal a dohovoril sa na detailoch... Momentálne ich mám 2. rokom a zatiaľ spokojnosť.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Hornas
Kedy: 08. 07. 2020, 12:10

Doporučujem aj ja... energie mám cez nich nejakú dobu a fakt sa mi osvědčili.

Odpovedať
   
re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Karol890
Kedy: 31. 08. 2021, 19:09

Ja tiež...Prestup k nim som riešil cez ich operátora a vyšlo to veľmi dobre. Do mesiaca sme brali energie od nich.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Zorka
Kedy: 21. 11. 2019, 12:13

Zdravím Bruno, a to keď ste im volal, že to teda s nimi podpíšete, tak to vám niekoho poslali alebo ako ste to mal?

Odpovedať
   
re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Marika
Kedy: 12. 12. 2019, 12:49

Zorko, ono prípadne stačí vyplniť na ich webových stránkach ich formulár na základe ktorého vás potom sami kontaktujú z obchodného oddelenia. Mám vlastnú skúsenosť a zariadenie a dohoda s pani bola na jednotku :-) Netreba se ničoho obávať ;-)

Odpovedať
   
re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Bruno
Kedy: 22. 11. 2019, 11:08

NN, komplet celé som to s operátorkou zariadil po telefóne, pôvodne som myslel, že zase prijde ten zástupca, ale takto to nezabralo moc času, pre mňa určite v pohodě riešenie.

Odpovedať
    
re: re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Zorka
Kedy: 23. 12. 2019, 11:13

Tak to je dobré, toto Slovakia vymyslela dobre, že je možnosť to zariadiť aj po telefóne. Ja viem že mi práve niekto vravel, že aj posielajú kuriéra, ale neviem čo to bolo konkrétne za formu. To by som to radšej videla tak ako ste to mal vy.

Odpovedať
     
re: re: re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Tommi
Kedy: 07. 05. 2020, 18:54

Neni to tak dávno čo sme prešli a pri súčastnej situácii to asi prijde vhod.

Odpovedať
      
re: re: re: re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Peons
Kedy: 30. 10. 2020, 14:00

K prestupu som sa odhodlal po kratšom prieskume, takže som tušil čo mi bude ponúknuté… Dohodli sme sa na dvojročnej zmluve a zatiaľ všetko šlape...

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Dan
Kedy: 05. 09. 2019, 13:45

Ako je to u nich s nastavovaním výšky záloh?

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Renda
Kedy: 30. 09. 2019, 17:13

Prepísknuté zálohy vám nenechajú, ale upravia podľa vlastných cien, tak aby ste vyšli ok. Ale podľa môjho názoru to tiež záleží akým spôsobom s nimi uzavriete zmluvu. Myslím si, že keď to bude s ich predajcom u vás doma, tak ten skôr opíše čo ste platil u pôvodnej firmy, než keď pôjdete priamo k nim a tam si na to s vami sadne niekto aj s počítačem v ruke, ale toto je iba moja domnienka. 

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Harry
Kedy: 06. 09. 2019, 12:35

No nám ich zostavujú klasicky podľa predchádzajúcej spotreby, nie je to, že by sme si platili naviac, aby to vychádzalo na spotrebu napríklad o 50% vyššiu, to nie. U Slovakia energy sme to za tú dobu čo ich máme mali vždycky buď s drobným preplatkom alebo nedoplatkom. Takže úplne v pohode, nič čo by ma malo vyložene zruinovať.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Marphy
Kedy: 14. 06. 2019, 12:38

My u nich máme 2x elektriku a 2x plyn a na oboch odberných miestach so Slovakiou spokojnosť.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Anton
Kedy: 22. 05. 2019, 14:19

My sme tiež dlho zostávali u jednej firmy, ale potom nám kamarát rozprával, ako sa mu zmenou energetického dodávateľa podarilo znížiť výdaje, že nám to nedalo a začali sme sa tiež obzerať čo vlastne trh ponúka v konkurencii a aké sú aj iné možnosti. Slovakia energy sme potom dostali doporučenú priamo od neho, tak sme na neho dali a majú tie energie o niečo lacnejšie, tak platíme vďaka tomu menej.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Mirda
Kedy: 28. 07. 2020, 20:47

Energie odoberáme pre celý dom a zatiaľ vychádzali ich ponuky najlepšie.

Odpovedať
   
re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Pietro
Kedy: 26. 02. 2021, 07:41

U nás sa ceny za energie držia už fakt dlho na pomerne rovnako ceny, ale slovakiu oceňujem hlavne za ich web, tam vyriešim fakt všetko.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Prokop
Kedy: 03. 05. 2019, 16:03

So Slovakia Energy mám tiež vlastné skúsenosti, za tie tri roky čo od nich berem plyn som bol zatiaľ dohromady schopný ušetriť niečo okolo 100 eur, k mojím mesačným zálohám je to naozaj hodne slušné. Hlavne nerobia problémy s vyplácaním a to je v tomto ohľade pre mňa dôležité, keď sa mi toľko vracia.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Adam
Kedy: 26. 03. 2019, 16:52

Áno, my sme firmu menili už pred letom, už si ani moc nepamätám kvôli čomu to bolo, ale predpokládám, že hlavne kvôli cene, kde nám Slovakia energy vyšla v ústrety s lepšou ponukou, v daľšom bode nám potom pomohla s prevodom k nim, čo  sme pôvodne ani nečakali. Ale skúsenosti už s nimi máme teraz nejaký ten rok a já myslím, že môžeme byť vďační a spokojní.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Lívia
Kedy: 19. 07. 2019, 16:13

Zdravím Adam, môžem sa vás opýtať, čo všetko je ku zmene treba zariadiť alebo zohnať? Chcela bys som ku Slovakia energy, na ich stránkach som si to spočítala a mohla by som niečo ušetriť, poradíte? Vďaka

Odpovedať
   
re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Adam
Kedy: 31. 07. 2019, 14:35

Omg nehroťte to, dajte im vedieť, že máte zájuem o zmenu, odfoťte si merače koľko ste odobrala u starého dodávateľa, aby ste potom nemala bordel v číslach. Inak to za Vás komplet Slovakia energy zariadí, nič sa za to neplatí.

Odpovedať
    
re: re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Anonym8
Kedy: 31. 01. 2020, 19:11

Som u Slovakia Energy spokojný ich ceny sú nižšie, vyhovuje mi to, že môžem klasicky komunikovať po telefóne alebo pomocou internetového prihlásenia, čo by malo byť dnes bežné.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Luboš Mináč
Kedy: 07. 03. 2019, 16:17

My sme ku zmene už teda došli, zmena cien urobila svoje, takže som na internete vyhľadal nejaký porovnávač a podľa toho som sa zariadil. Skúsenosti so Slovakia energy máme teraz už tretí rok a zďaleka sme sa ešte nedostali na pôvodné ceny. A mám za to, že aj do budúcna bude vychádzať lepšie než väčšie konkurencie.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Peter L.
Kedy: 14. 03. 2019, 14:24

Vďaka Luboš aj vám za vašu skúsenosť, to znie dobre, tiež by sme chceli docieliť zníženie platieb, prijde mi, že platíme zbytočne moc a to se mi práve na ponuke Slovakia energy páčilo, že nám bolo povedané, že u nich by išlo.

Odpovedať
   
re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Luboš Mináč
Kedy: 11. 04. 2019, 16:01

A nechali ste si od nich robiť vyložene nejakú kalkuláciu, alebo vám dali len ponuku s cenníkmi? My sme si to nechali na stole pred nami vypočítať, aby sme videli, koľko nám to urobí na našu spotrebu, aj keď to teda bola spotreba z predchádzajúceho roku. Ale výsledok sme tam videli celkom jasne, že hrá pre nás a vychádza nám Slovakia energy lepšie, než dodávateľ energií, čo sme v tú dobu mali. :)

Odpovedať
    
re: re: re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Peter L.
Kedy: 25. 04. 2019, 11:45

No v podstate nám povedal, ktoré položky by nám zľacneli, kde sa nachádza ten rozdiel v cene a kde by sme u nich ušetrili. Ako na pána máme aj spätný kontakt, takže pre nás nebude problém sa s ním prípadne spojiť. Vystupoval voči nám v pohode.

Odpovedať
 
re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Lenka
Kedy: 04. 03. 2019, 14:45

My sme doma ešte firmu nemenili, nemali sme potrebu, ale manželov brácha áno a ten si to teda hodne chválil, trochu som čakala, či to nebude mať vpliv na manžela, ale kupodivu nie. Kam švagor však prešiel netuším.

Odpovedať
  
re: re: Slovakia Energy, skúsenosti s dodávateľom
Od: Peter L.
Kedy: 14. 03. 2019, 14:23

Ďakujem za vašu reakciu, Lenka

Odpovedať

Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.