forum

Dnes je Štvrtok 20. februára 2020 meniny má Lívia
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Okná od Vekry
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Okná od Vekry
 Od: Petrik
Kedy: 01. 03. 2019, 09:51

Čavky. Zháňam kvalitné okná na dom, ktorý budeme prerábať v lete. Staré máme plastové a už nám neslúžia ako majú. Chcel by som zase plastové ale hľadám dobrú a istú kvalitu nakoľko sa mi zase nechce meniť po pár rokoch. Páči sa nám ponuka okien u Vekry, konkrétne jedny čo majú špeciálnu tepelnú výstuhu a to je to čo hľadáme, keďže bývame v chladnejšej doline, čiže izolácia je pre nás podstatná. Zatiaľ sme si dali vypracovať len nezáväznú ponuku a boli by sme aj veru s ňou spokojní. Bol by som rád keby ste mi niekto zdelil vaše skúsenosti ohľadom tejto firmy. Vďaka

Odpovedať
 
 
re: Okná od Vekry
Od: Lajzy
Kedy: 23. 01. 2020, 12:29

Chlapi a čo si myslíte že by mi bolo najlepšie na taký menší bungalov? Staváme si svojpomocne a okná budeme riešiť čoskoro. Pravda je že sme pri rušnejšej ceste tak neviem či biely plast by nebol veľmi rýchlo sivý. Ono je to tu dosť premávka niekedy. Zatiaľ som len tak zbežne kukal u Vekry čo ponúkajú a vyzerá že okrem okien dáme hneď aj vonkajšie žalúžie aj kôli tlmeniu hluku. 

Odpovedať
  
re: re: Okná od Vekry
Od: Jaroš
Kedy: 07. 02. 2020, 12:03

Asi by som ti odporučil drevo, no sám ho nemám ale keby som mal dom tak by som chcel drevené okná, alebo keď už nie drevo tak asi ten plast ale inej farby. My máme skúsenosť len s bielymi od Vekry ale čo som videl cena tých okien v rôznych dekoroch nebola zlá, takže aj taká možnosť by bola dobrá. Biele by som ale nedal, ako vravíš budú asi stále špinavé. 

Odpovedať
 
re: Okná od Vekry
Od: Jaroš
Kedy: 29. 08. 2019, 19:14

Okná máme založené druhým rokom. Bol som rád, že neboli žiadne odrhovačky s nimi. Vybrali sme oblejšie rámy EVO s bezpečnostným zasklením a čo nás potešilo že sme si konečne dali ornamentálne sklo na našu kúpeľu. To večné zaťahovanie predtým bolo na nervy

Odpovedať
  
re: re: Okná od Vekry
Od: Petrik
Kedy: 30. 09. 2019, 14:16

Tak to je super, to je čo hľadám, zodpovednú a spoľahlivú firmu nie žiadnych vymýšľačov. Nám sa zdajú tiež fajn a aj po tej ponuke sme boli spokojný. Už sa nechceme náhliť tento rok, mali sme toho veľa takže asi po novom roku budeme objednávať. 

Odpovedať
   
re: re: re: Okná od Vekry
Od: Jaroš
Kedy: 01. 11. 2019, 09:08

To určite, nervy pred sviatkami sa neoplatia. Ale určite nebudete ľutovať. Hlavne vyberte čo vám vyhovuje a myslím že je dobré byť osobne pri zakladaní. Ono aj keď si dajú záležať je dobré sa popýtať ak tak čo neviete ohľadom nastavovania a a tak.

Odpovedať
    
re: re: re: re: Okná od Vekry
Od: Petrik
Kedy: 23. 12. 2019, 07:36

To určite, stresu je teraz až až. Ale už máme naisto vybraté ktoré chceme, takže sa to len objednať aj je.

Odpovedať
 
re: Okná od Vekry
Od: Pajo
Kedy: 09. 07. 2019, 10:21

Okná ešte len budeme meniť  na budúci rok. Ale tiež sme boli u nich v showroome a naozaj sa nám naplno venovali, a kdeže sa do okien moc nevyznám tak poradili ktoré by boli najlepšie.

Odpovedať
 
re: Okná od Vekry
Od: Stany
Kedy: 12. 06. 2019, 08:46

Okná mám už skoro dva roky a sú dobré. Prvýkrát pred týždňom som si vyskúšal ich servis - sa mi zdalo že sa niečo stalo s oknom a poslali nám chlapíka veľmi rýchlo čo nám okno skontroloval. Našťastie sa to len nejak povolilo takže to dotiahol. Takže som rád že sa to rýchlo vybavilo.

Odpovedať
 
re: Okná od Vekry
Od: Serdžo
Kedy: 25. 04. 2019, 11:54

Tak my sme dávali na náš dvojizbový byt plastové asi pred pár mesiacmi.  Pani čo nám spracovávala objednávku bola milá. Dokonca aj v showroome čo sme boli pozrieť nám bolo hodne poradené čo som bol vďačný nakoľko o oknách nemám ani tušenie. Inak okná sú dobré

Odpovedať
 
re: Okná od Vekry
Od: Brano
Kedy: 12. 03. 2019, 13:07

Máme aj okná a aj dvere od Vekry. Okná sme si dávali robiť asi pred vyše rokom a dvere len pred pár mesiacmi. S firmou sme boli spokojní, dobrá a rýchla komunikácia, dalo sa s nimi dohodnúť. Myslím že aj zameranie okien nám urobili zadara takže to bol taký bonus – nie som si istý ale ako to je teraz. My sme si dávali klasický plast s dvojsklom na byt v paneláku koli zvukovej izolácii, nevravím že máme hlučno ale sem tam sa stane po večeroch že máme dákych grázlikov okolo a keďže sme na prvom tak to počuť. Zatiaľ sme veru spokojní, hlavne že máme väčší kľud a čo sa týka aj zimy tak teplota sa nám udržiavala takmer rovnako, takže aj to tesnenie či zasadenie je kvalitné.

Odpovedať

loading...
Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.