forum

Dnes je Nedeľa 22. septembra 2019 meniny má Móric
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Okná od Vekry
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Okná od Vekry
 Od: Petrik
Kedy: 01. 03. 2019, 09:51

Čavky. Zháňam kvalitné okná na dom, ktorý budeme prerábať v lete. Staré máme plastové a už nám neslúžia ako majú. Chcel by som zase plastové ale hľadám dobrú a istú kvalitu nakoľko sa mi zase nechce meniť po pár rokoch. Páči sa nám ponuka okien u Vekry, konkrétne jedny čo majú špeciálnu tepelnú výstuhu a to je to čo hľadáme, keďže bývame v chladnejšej doline, čiže izolácia je pre nás podstatná. Zatiaľ sme si dali vypracovať len nezáväznú ponuku a boli by sme aj veru s ňou spokojní. Bol by som rád keby ste mi niekto zdelil vaše skúsenosti ohľadom tejto firmy. Vďaka

Odpovedať

re: Okná od Vekry
Od: Jaroš
Kedy: 29. 08. 2019, 19:14

Okná máme založené druhým rokom. Bol som rád, že neboli žiadne odrhovačky s nimi. Vybrali sme oblejšie rámy EVO s bezpečnostným zasklením a čo nás potešilo že sme si konečne dali ornamentálne sklo na našu kúpeľu. To večné zaťahovanie predtým bolo na nervy

Odpovedať

Od: Pajo
Kedy: 09. 07. 2019, 10:21

Okná ešte len budeme meniť  na budúci rok. Ale tiež sme boli u nich v showroome a naozaj sa nám naplno venovali, a kdeže sa do okien moc nevyznám tak poradili ktoré by boli najlepšie.

Odpovedať

Od: Stany
Kedy: 12. 06. 2019, 08:46

Okná mám už skoro dva roky a sú dobré. Prvýkrát pred týždňom som si vyskúšal ich servis - sa mi zdalo že sa niečo stalo s oknom a poslali nám chlapíka veľmi rýchlo čo nám okno skontroloval. Našťastie sa to len nejak povolilo takže to dotiahol. Takže som rád že sa to rýchlo vybavilo.

Odpovedať

Od: Serdžo
Kedy: 25. 04. 2019, 11:54

Tak my sme dávali na náš dvojizbový byt plastové asi pred pár mesiacmi.  Pani čo nám spracovávala objednávku bola milá. Dokonca aj v showroome čo sme boli pozrieť nám bolo hodne poradené čo som bol vďačný nakoľko o oknách nemám ani tušenie. Inak okná sú dobré

Odpovedať

Od: Brano
Kedy: 12. 03. 2019, 13:07

Máme aj okná a aj dvere od Vekry. Okná sme si dávali robiť asi pred vyše rokom a dvere len pred pár mesiacmi. S firmou sme boli spokojní, dobrá a rýchla komunikácia, dalo sa s nimi dohodnúť. Myslím že aj zameranie okien nám urobili zadara takže to bol taký bonus – nie som si istý ale ako to je teraz. My sme si dávali klasický plast s dvojsklom na byt v paneláku koli zvukovej izolácii, nevravím že máme hlučno ale sem tam sa stane po večeroch že máme dákych grázlikov okolo a keďže sme na prvom tak to počuť. Zatiaľ sme veru spokojní, hlavne že máme väčší kľud a čo sa týka aj zimy tak teplota sa nám udržiavala takmer rovnako, takže aj to tesnenie či zasadenie je kvalitné.

Odpovedať

loading...
Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.