forum

Dnes je Nedeľa 22. septembra 2019 meniny má Móric
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Dovolenka
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Dovolenka
 Od: Laci
Kedy: 12. 03. 2019, 13:10

Kam na dovču tento rok? Nevieme sa rozhodnúť tak by som bol vďačný za dáke dobré a cenovo dostupné tipy.

Odpovedať

re: Dovolenka
Od: Bekka
Kedy: 28. 05. 2019, 11:58

My Bulharsko, není to ďaľeko a aj cenovo fajn. ľudia sú tam milí

Odpovedať

Od: Anička_56
Kedy: 06. 04. 2019, 13:33

My väčšinou cestujeme cez cestovné kancelárie a nakupujeme online keďže nemám moc času chodiť osobne a zisťovať aké ponuky kde majú. Na plnej peňaženke (cashbackový portál) majú nejaké cestovky , hotely, letecké spoločnosti kde sa dá dobre vybrať a odporúčam to použiť ak chcete ešte z ceny ušetriť-vrátia vám pár % z ceny ak sa u nich zaregistrujete a dostanete sa na e-shop cez tento portál (registrácia zaberie asi 2 minúty, neposielajú mi žiadne nezmyselné maily, vlastne ani neviem že tam mám registráciu kým nejdem nakupovať online). Nestojí vás to nič a môžete takto pasívne šetriť a potom si nechať celú sumu vyplatiť :)

Odpovedať

Od: Sima
Kedy: 26. 03. 2019, 10:04

Tak mi len Bulharsko tento rok a potom možno dáky predĺžený víkend v Čechách

Odpovedať

Od: Peter L.
Kedy: 14. 03. 2019, 14:21

My ideme do Álp do hôr, berieme stany.

Odpovedať

Od: Tinka
Kedy: 14. 03. 2019, 13:56

Tak mi klasické Chorvácko, chodíme tam každý rok. Ale keď som pozerala tak ten Egypt a Tunis je taký lacnejší.

Odpovedať

Od: Benny
Kedy: 13. 03. 2019, 10:10

My sa chystáme do Grécka, je to blízko a aj cena nie je hrozná. Hlavne by som hľadal kľudnejšie oblasti a nie tie preplnené miesta, to nemám rád. Čo viem aj Egypt je lacný ale tam som bol a dáko ma to neuchvátilo.

Odpovedať

loading...
Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.