forum

Dnes je Nedeľa 22. septembra 2019 meniny má Móric
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Rámiky z Grandoptical
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Rámiky z Grandoptical
 Od: Tinka
Kedy: 14. 03. 2019, 13:53

Kupujete niekto okuliare z Grandoptical? Hľadám taký jednoduchý dizajn ale modernejší , žiadne prehnané. Videla som že teraz je nejaká akcia aj na rámiky a aj šošovky u nich tak by som to chcela využť. Nejaká tá korunka ušetrená prijde vhod. Väčšinou nakupujem v takej malej predajni kde mi robí známa ale niekedy mám pocit že sú tam také troška nemoderné, takže by som chcela skúsiť aj dačo iné.

Odpovedať

re: Rámiky z Grandoptical
Od: SiminaK
Kedy: 09. 07. 2019, 10:03

Tiež nemôžem nič vytknúť. Navšívila som asi 2 pobočky a vždy som sa stretla s ústretovosťou personálu. 

Odpovedať

Od: Bekka
Kedy: 10. 06. 2019, 20:48

Akcie mávajú fakt dobré. V normálnych cenách tam nenakupujem. Väčšinou si počkám. A okuliare mi vydržia aj dlhšie, takže kvalitou by som povedala že sú dobré

Odpovedať

Od: denisa33
Kedy: 07. 05. 2019, 11:01

Okuliare odtiaľ sú fajn - mám už niekoľko a pred týždňom som kúpila aj slnečné na leto, a keď kupuješ v akcii tak sa to naozaj oplatí

Odpovedať

Od: Simona
Kedy: 26. 03. 2019, 10:02

Kupovala som asi pred dvoma týždňami v akcii nejaké okuliare a vyšlo ma to dobre. Mala som odtiaľ už nejaké aj predtým takže okuliare odtiaľ mi vyhovujú. A myslím že aj moderných kúskov tam nájdeš

Odpovedať

re: re: Rámiky z Grandoptical
Od: Livy
Kedy: 27. 08. 2019, 20:29

Koli horšiemu videniu som ich navštívila zmerať zrak. Správali sa profesionálne čo ma potešilo. Potom som si vybrala rámiky s pomocou predavačky a myslím že za pár dní som ich mala aj hotové. Dokonca mi potom to meranie zraku neúčtovali.

Odpovedať

loading...
Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.