forum

Dnes je Sobota 04. júla 2020 meniny má Prokop
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Skúsenosti Národná Pokladnica
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Skúsenosti Národná Pokladnica
 Od: Rocho
Kedy: 15. 07. 2019, 08:38

Čaves, možem sa opýtať na vaše skúsenosti s Národnou Pokladnicou. Majú celkom pekné kúsky na internete a plánujem si objednať album aj nejaké mince. Zdá sa mi to ako celkom zaujímavé hobby.

Odpovedať

re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Od: Pajo
Kedy: 26. 05. 2020, 11:39

Ja som si vyhliadol nejaké pekné historické čo ma zaujímajú, len ich je viac v tých kolekciách. Kupovali ste to naraz či sa to dá nejak že by mi to poslali napríklad každý mesiac jednu a vždy by som za ňu zaplatil? Tak by to bolo super, vždy by som sa mohol na jednu tešiť, a zase aj platenie by mi tak vyhovovalo. 

Odpovedať

re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 11. 06. 2020, 12:34

Kľudne im zavolaj a zariaď si posielanie po jednej, dá sa to. Väčšinou si to nechávam posielať hneď, nechce sa mi čakať, ale viem že je aj taká možnosť.

Odpovedať

re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Od: Pajo
Kedy: 22. 06. 2020, 14:45

Díky, dovolal som sa a povedali že sa to tak dá, tak sme sa dohodli že každý mesiac jednu dobierkou, čo sa mi zdalo ako najlepšia možnosť. No som zvedavý keď dojdu:-)

Odpovedať

Od: Dalibor
Kedy: 11. 10. 2019, 10:18

Majú kadejaké mince a medaily. Mám len pár čo som si objednal, ale s objednávkou a donáškou nikdy nebol problém, vždy dorazili načas

Odpovedať

re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 08. 11. 2019, 08:41

Tak to som rád. Akurát som objednal z Národnej pokladnice jednu mincu na skúšku tak uvidím kedy dojde. Ale objednanie bolo rýchle a jednoduché. 

Odpovedať

re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 06. 12. 2019, 07:41

To určite dojde rýchlo ale hlavne je z čoho vyberať. A teraz som akurát pozeral že sú tam nejaké vianočné motívy tak rozmýšľam nad darčekom. Ale to aby som si pohol, nemám už moc času.

Odpovedať

re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 20. 12. 2019, 09:13

Hej videl som tie mince, veľmi pekné kúsky. Tá Tichá noc je zaujímavá.  Ani by človek nepovedal že dačo také vymyslia. A stihol si objednať? 

Odpovedať

re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 02. 01. 2020, 10:14

Áno hneď som aj objednával a došlo tak do 3 týždňov ale stihol som. Hlavne že som mal darček inak by som musel rozmýšľať nad iným a to by sa mi už nechcelo.

Odpovedať

re: re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 27. 01. 2020, 12:02

Videl si akurát dávajú medailu Pápeža zadarmo len s poštovným? Idem objednávať:-)

Odpovedať

re: re: re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 13. 02. 2020, 10:35

Videl videl, objednal som jednu sebe a jednu otcovi, ten mal Pavla veľmi rád:-) Má aj jeho portrét na stene, tak myslím že bude celkom nadšený

Odpovedať

re: re: re: re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 28. 02. 2020, 12:28

Tak to určite budeš mať úspech. Ja som sa bál že by už nemali a neušlo by sa mi, no našťastie ju už mám doma.

Odpovedať

re: re: re: re: re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 16. 03. 2020, 11:23

Tak teda fakt potešila, viac ako som myslel. Možno sa ešte pokukám či by som mu tam niečo nenašel. Myslím, že keď je takáto akcia tak treba hneď objednávať, lebo niektorý to hrabú hneď. No našťastie sa nedalo na jedno meno objednávať viac a to je dobré.

Odpovedať

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 06. 04. 2020, 10:38

No vidíš, tak super. Určite dačo vyberieš je tam toto za tatru. Akurát majú nejaké vajce. Je to síce drahšie ale vyzerá pekne. No uvidím, možno si ho vypýtam od ženy k narodkám ako darček:-)

Odpovedať

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 29. 04. 2020, 10:51

Noo tak to máš super ženu, že ti takto kúpi. A objednala? Lebo som aj ja pozeral a už vypredali taký bol záujem:-( Dal som si nech ma informujú keď ho zase budú mať.

Odpovedať

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 06. 05. 2020, 10:01

Ano stihla ale bolo to len tak tak o pár dní už bolo vypredané. Tak som mal šťastie. Ale ešte to môže nabehnúť len treba sledovať každú chvíľu, keďže je o to záujem.

Odpovedať

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Skúsenosti Národná Pokladnica
Kedy: 18. 05. 2020, 18:48

Jasné, už sa mi pár krát stalo že som trafil na vypredané ale podarilo sa mi to vždy nakoniec získať aj keď to troška trvalo. No len treba sledovať

Odpovedať

Od: Koro40
Kedy: 19. 09. 2019, 09:18

Majú dobrý výber za rôzne ceny

Odpovedať

Od: Gafo80
Kedy: 28. 08. 2019, 21:21

Ja som mal dobrú skúsenosť, hoci som nakupoval len raz. Detaily na minci sú pekné

Odpovedať

re: Národná Pokladnica
Od: Nicco
Kedy: 19. 07. 2019, 09:15

Za mňa normálny obchod. Kupoval som jednu celú kolekciu a všetko dorazilo na čas a veľmi pekne zabalené. Mince sú pekné a urobené do detailu.

Odpovedať

Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.