forum

Dnes je Štvrtok 13. mája 2021 meniny má Servác
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Incon okná - vaše skúsenosti
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Incon okná - vaše skúsenosti
 Od: Rastik
Kedy: 03. 03. 2021, 12:14

Budeme prvýkrát meniť okná na našom byte, sme na vyvýšenom prízemí takže by sme chceli lepšie funkcie vrátane bezpečnostných. Zo všetkých firiem čo sme pozerali tak Incon ponúka stavebnú hĺbku 84mm a to sa nám pozdáva. K tomu by sme chceli aj lepšie sklá a tomu by sme dali urobiť aj dvere aby sme to mali komplet. Máte niekto s touto firmou skúsenosti?

Odpovedať

re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Liborek
Kedy: 22. 04. 2021, 10:43

Luxury máme tiež na byte a sme spokojní. Robili nám ich chlapi z BB a povedal by som, že si dali záležať. No samozrejme je dobré keď sa na nich troška dohliadne.

Odpovedať

re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Kedy: 07. 05. 2021, 11:14

Tak samozrejme s tým rátam. Plánujem byť vždy po ruke. Inak sme sa tiež rozhodli pre tie Luxury

Odpovedať

re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: MarekP
Kedy: 09. 03. 2021, 12:44

Tiež riešime okná a čo sme si dali urobiť ponuky tak nám Incon vyšiel najlepšie. No uvidíme, chceme meniť až koncom roku. Rozmýšľame zatiaľ nad tými luxury tak uvidíme.

Odpovedať

re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Kedy: 17. 03. 2021, 10:51

Tiež sa rozhodujeme medzi Luxury ale páčia sa nám aj design ale tie majú užší profil. No uvidíme. Hlavne chceme nejaké lepšie sklá.

Odpovedať

re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: MarekP
Kedy: 25. 03. 2021, 17:39

Tak to určite bezpečnostné zasklenie si teraz dáva veľa ľudí. Tiež to zvažujeme. Ešte máme celkom čas takže sa snažíme pokombinovať čo najviac aby okná spĺňali čo požadujeme. Inak nám dosť poradili čo sme nevedeli takže ak niečo nevieš radšej sa popýtaj. Ja som bol z veľa vecí tak troška mimo.

Odpovedať

re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Kedy: 09. 04. 2021, 11:08

Tak to som si už pozisťoval. Nebol som si istý celkom či dáme dvojsklo alebo trojsklo ale povedali teda, čo by nám bolo najvýhodnejšie tak sme si dali poradiť. Odporučili teda dvojsklo, predsa len sme pri ceste a je to hlučnejšie. Dokonca že by bol dekor na mieste, pretože biele by moc čisté neboli dlho. Tak ešte riešime aj farbu:-)

Odpovedať

Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.