forum

Dnes je Sobota 27. júla 2024 meniny má Božena
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Incon okná - vaše skúsenosti
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Incon okná - vaše skúsenosti
 Od: Rastik
Kedy: 03. 03. 2021, 12:14

Budeme prvýkrát meniť okná na našom byte, sme na vyvýšenom prízemí takže by sme chceli lepšie funkcie vrátane bezpečnostných. Zo všetkých firiem čo sme pozerali tak Incon ponúka stavebnú hĺbku 84mm a to sa nám pozdáva. K tomu by sme chceli aj lepšie sklá a tomu by sme dali urobiť aj dvere aby sme to mali komplet. Máte niekto s touto firmou skúsenosti?

Odpovedať
 
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Aja
Kedy: 10. 06. 2024, 18:51

Aj my máme okná od Incon a sú veľmi dobré.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Heydak
Kedy: 14. 05. 2024, 18:47

Ja som Incon oslovil ohľadne nových okien. Spolupráca s firmou bola dobrá, objednávku som mal urobenú rýchlo. Dal som si aj poradiť nejaké veci aby som to mal všetko komplet. Monážnici urobili dobrú prácu, okná zasadili dobre a celkom v rýchlom čase.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Axel
Kedy: 11. 04. 2024, 14:20

Tiež som s oknami od Incon spokojný. Hlavne záleží na tej montáži či ti to dobre urobia.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Filipe
Kedy: 21. 02. 2024, 11:42

My by sme už tiež potrebovali nové okná, tieto čo máme sú už v hroznom stave. Jedno prefukuje, druhé sa nedá už ani poriadne zavrieť. Ale myslím že sú už na tomto byte okolo 30 rokov. A teda ani neviem odkiaľ sú, no predpokladám že ich robili Poliaci.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Emilius
Kedy: 21. 02. 2024, 15:01

No my sme to mali podobne so starými, preto sme v lete už pomenili. Ale som rád, inak profily má Incon nemecké a montáž nám robili Slováci takže tam žiadne Polsko nehrozí:-))

Odpovedať
   
re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Filipe
Kedy: 28. 02. 2024, 10:26

Tak to je super, asi by som bol troška naštvaný keby som oslovil slovenskú firmu a boli by tam poľské výrobky:-)

Odpovedať
    
re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Emilius
Kedy: 28. 02. 2024, 17:13

Preto som si dával pozor aby sa také niečo nestalo aj mne. S touto kvalitou nemčúrov som ale teda spokojný, ako vždy sa ukázala v dobrom svetle.

Odpovedať
     
re: re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Filipe
Kedy: 05. 03. 2024, 19:53

Tak pokiaľ je to naozaj nemecká výroba tak to by som bral aj ja. Skúsim ísť u nás na pobočku v meste. Pozeral som zatiaľ iba na stránke aké majú okná a to komfort sa mi celkom pozdáva na byt. Skúsim zistiť cenu čo by nás to vyšlo aby som bol v obraze. Možno ešte tento rok by sa nám podarilo vymeniť.

Odpovedať
      
re: re: re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Emilius
Kedy: 14. 03. 2024, 14:50

Určite, daj si urobiť ponuku alebo nech ti aj poradia. Mne dosť pri rozhodovaní pomohli. Inak som mal aj zľavu, keď sme platili celú sumu vopred bez zálohy. Tak aj to by ti mohlo pomôcť.

Odpovedať
       
re: re: re: re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Filipe
Kedy: 27. 03. 2024, 17:22

Tak díky za tip, nakoniec sme okná u nich objednali.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Piko
Kedy: 08. 01. 2024, 16:26

Dobrá kvalita okien, som spokojný.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Emilius
Kedy: 30. 10. 2023, 14:38

Mám Incon od leta, som zvedavý na zimu. Pri tých starých sme museli stále kúriť a nie a nie aby sa izba vyhriala. Proste tesnenie už slabé. Takže to bol dôvod prečo sme menili okná. Inak s firmou bola dobrá spolupráca.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 14. 11. 2023, 18:10

Pokial vam prefukovalo u starých tak určite to bude v zime lepšie, tiež sme okná menili kôli tomu. A úspora energií teraz je.

Odpovedať
   
re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Emilius
Kedy: 22. 11. 2023, 16:03

Tak to ma teší. Zatiaľ kúrime málo, ešte nie je taká zima. Ale čo sme mali pár krát mínus tak sme teda nejak zníženie teploty dnu nepostrehly, čo si myslím že je dobre. Inokedy hneď ako sa vonka ochladilo tak nám to kleslo aj doma. Takže zatiaľ sa nám to drží na tých 21 až 22.

Odpovedať
    
re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 30. 11. 2023, 15:30

Tak myslím že už to je úspech, takže okná sú dobre založené a fungujú ako majú.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Cavo
Kedy: 27. 07. 2023, 12:24

Nám sa akurát vybavuje u nich objednávka. Chceme plastové s trojsklom na byt. Založili vám ich nejak okolo 4-5 týždňov? V polke septembra chceme ísť preč tak aby sa to stihlo.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Ina
Kedy: 05. 08. 2023, 19:10

Asi záleží aj na type okien a koľko ich je. Myslím že vo vašom prípade to bude tak rýchlo ako u nás takže by som povedala za mesiac. To si myslím je úplne v pohode.

Odpovedať
   
re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Cavo
Kedy: 23. 08. 2023, 10:13

Tak sú to štyry okná na trojizbový byt. Ale už sme sa dohodli a za dva týždne nám ich urobia, takže sa to krásne stihne ako sme chceli.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: 32Oleš
Kedy: 28. 06. 2023, 20:16

Incon mi robil na dome drevené okná. Kvalita je dobrá, tesnia dobre a aj jednoducho sa ovládajú.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Ina
Kedy: 18. 01. 2023, 15:07

My u nich tiež vybavujeme nové okná. Chceme plastové ale ešte riešime doma sklo, parapety a aj nejaké to tienenie. Prerábame celý byt takže meníme všetko postupne.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Gibi
Kedy: 22. 02. 2023, 09:44

Tak to by sme tiež potrebovali takto komplet meniť, len kde vziať tie peniaze:-(

Odpovedať
   
re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Ina
Kedy: 23. 02. 2023, 17:25

Tak je pravda, že to nie je lacná záležitosť ale zase je to investícia na dlho a na tomto by som teda nešetrila. Napríklad tu keď zaplatíš všetko vopred tak ti dajú aj zľavu, takže sme niečo ušetrili. Nie je to moc ale aspoň dačo.

Odpovedať
    
re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 10. 05. 2023, 13:01

Presne, tiež sme im to tak zaplatili aby sme to mali lacnejšie. Ale určite sa dá okrem toho aj dohodnúť na lepšej cene. A teda súhlasím, toto sú proste investície kde proste netreba žgrlošiť.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: JurajHrčka
Kedy: 26. 10. 2022, 09:24

Nie sú zlý, je to známa firma a už dlho na trhu. Ja osobne som mal s nimi dobrú skúsenosť. Môj známy mal síce nejaký problém s jedným oknom keď mu urobili ale potom sa to opravilo a od vtedy čo viem má kľud.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 21. 12. 2022, 13:57

Ja som teda zo začiatku s Inconom ani moc nerátal, pretože cena bola viacmenej rovnaká ako u ďaľších výrobcov čo sme oslovili. Nakoniec nám ale nejakých pár percent dali dole a vyšli nám najlepšie:-) Okná sú fajn, zakladali nám ich pred vyše rokom a ani raz sme teda nereklamovali.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Hery
Kedy: 30. 08. 2022, 17:52

Ja mám s Inconom dobrú skúsenosť. Okná nám urobili na mieru, dokonca sme mali špeciálnu požiadavku na tvar okna a nebol s tým žiadny problém. Všetko sa realizovalo podľa dohodnutého času takže sa to krásne stihlo. Okná máme sice len krátko ale sú zatiaľ bez závady.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 27. 12. 2021, 11:25

Tak čo už vám ich spravili? Či ste to kôli korone odložili?

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Rastik
Kedy: 28. 12. 2021, 19:19

Nie nie neodložili sme, prečo by sme mali? Firma bola otvorená a robili normálne takže ich máme hotové. Šlo to dobre, som spokojný aj s prácou a tiež oknami, tak už len nech dlho dlho slúžia.

Odpovedať
   
re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 25. 01. 2022, 16:35

Tak to je fajn, my sme to tiež celkom dobre stihli, bolo to síce len tak tak koncom roku pred sviatkami ale firma to zvládla dobre. Sme radi že to už máme z krku.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Nyok
Kedy: 15. 11. 2021, 12:22

Incon je dobrý, majú kvalitné profily. My sme ich dávali na náš byt před niekoľkými rokmi a nikdy sme nemali problém a nič sme nereklamovali.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Liborek
Kedy: 07. 12. 2021, 14:44

Súhlasím, tiež som s nimi spokojný.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Panči
Kedy: 18. 10. 2021, 15:15

tiež ich máme už pár rokov a v pohode

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Panči
Kedy: 18. 10. 2021, 15:15

tiež ich máme už pár rokov a v pohode

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Oli.ver
Kedy: 01. 09. 2021, 09:43

Myslím, že Inconom nič nepokazíte. Brat ich má na novostavbe bungalovu. Je to naša výroba a určite by som ich uprednostnil pred nejakými dovážanými.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Rastik
Kedy: 22. 09. 2021, 13:29

Vďaka. Veď aj preto že sú slovenské sme sa pre nich rozhodli. Už na ďaľší týždeň nám ich budú zakladať.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 03. 06. 2021, 17:57

Poďla mňa má Incon dobré okná, tiež ich zvažujeme. Majú tie Inoutic Prestige profily (čo je nemecká výroba) a čo som teda počul že sú dobré a je tiež možné zasklenie dvojsklom a tiež trojsklom. A zase na druhej strane je to predsa len Slovenská firma, takže žiadne dovozy zo zahraničia. Už by som veru do nejakých Poľských okien nešiel.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Rastik
Kedy: 11. 06. 2021, 11:32

To určite chápem, tiež už nechceme len tak hocijaké okná. Vlastne ten profil bol tiež dôvod prečo ich chceme. Čo som si všetko preštudoval tak nám prišli najlepšie.

Odpovedať
   
re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 24. 06. 2021, 15:40

Napríklad cenovo by som povedal že tam v porovnaní s inými firmami ten rozdiel veliký nebol ale zase čo sme zatiaľ s nimi riešili tak mi prišli promptnejší. Takže u nás aj to rozhodlo. Nechce sa mi stále niekoho nahánať a prosiť sa.

Odpovedať
    
re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Rastik
Kedy: 02. 07. 2021, 09:56

To je pravda, podstatné je ako sa firma ku všetkému stavia. Niekto sa len chce nabaliť a predať čo najdrahšie. Takže tu sme ocenili to nevnucovanie sa a ochotu poradiť čo najlepšie pre nás.

Odpovedať
     
re: re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 15. 07. 2021, 17:47

To je jasné, tiež som alergický keď ma niekto v obchode stále otravuje a chce mi niečo nasilu predať. Ale myslím si, že je aj na ľudoch ktorý tam pracujú. A idete teda do tých Luxury? My chceme tie okná na byt a teda tiež nám boli odporučené tieto.

Odpovedať
      
re: re: re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Rastik
Kedy: 25. 07. 2021, 10:21

Áno budeme dávať tie luxury hnedej farby s oblým krídlom. Bude to dvosklo - bezpečnostné lepenie. Termín sme si dali na september, teraz ešte beháme kade tade po chatách a dovolenkách. Potom už bude Kľud.

Odpovedať
       
re: re: re: re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Frankie
Kedy: 19. 08. 2021, 17:20

Tak to máte za chvíľku. My ich budeme meniť nejak pred zimou asi. Cheme to stihnúť do vianoc.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Liborek
Kedy: 22. 04. 2021, 10:43

Luxury máme tiež na byte a sme spokojní. Robili nám ich chlapi z BB a povedal by som, že si dali záležať. No samozrejme je dobré keď sa na nich troška dohliadne.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Rastik
Kedy: 07. 05. 2021, 11:14

Tak samozrejme s tým rátam. Plánujem byť vždy po ruke. Inak sme sa tiež rozhodli pre tie Luxury

Odpovedať
   
re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Liborek
Kedy: 27. 05. 2021, 13:49

Tak super, mne osobne prišli najlepšie čo sa týka funkcií. Máme ich robené s rovným krídlom a dali sme si aj bezpečnostné zasklenie.

Odpovedať
 
re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: MarekP
Kedy: 09. 03. 2021, 12:44

Tiež riešime okná a čo sme si dali urobiť ponuky tak nám Incon vyšiel najlepšie. No uvidíme, chceme meniť až koncom roku. Rozmýšľame zatiaľ nad tými luxury tak uvidíme.

Odpovedať
  
re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Rastik
Kedy: 17. 03. 2021, 10:51

Tiež sa rozhodujeme medzi Luxury ale páčia sa nám aj design ale tie majú užší profil. No uvidíme. Hlavne chceme nejaké lepšie sklá.

Odpovedať
   
re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: MarekP
Kedy: 25. 03. 2021, 17:39

Tak to určite bezpečnostné zasklenie si teraz dáva veľa ľudí. Tiež to zvažujeme. Ešte máme celkom čas takže sa snažíme pokombinovať čo najviac aby okná spĺňali čo požadujeme. Inak nám dosť poradili čo sme nevedeli takže ak niečo nevieš radšej sa popýtaj. Ja som bol z veľa vecí tak troška mimo.

Odpovedať
    
re: re: re: re: Incon okná - vaše skúsenosti
Od: Rastik
Kedy: 09. 04. 2021, 11:08

Tak to som si už pozisťoval. Nebol som si istý celkom či dáme dvojsklo alebo trojsklo ale povedali teda, čo by nám bolo najvýhodnejšie tak sme si dali poradiť. Odporučili teda dvojsklo, predsa len sme pri ceste a je to hlučnejšie. Dokonca že by bol dekor na mieste, pretože biele by moc čisté neboli dlho. Tak ešte riešime aj farbu:-)

Odpovedať

Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.