forum

Dnes je Sobota 27. júla 2024 meniny má Božena
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
 Od: webkamovi
Kedy: 29. 07. 2007, 15:30

Dom Kamovi sa nachádza v starej časti mesta Pomorie na čiernomorskom pobreží. Je vzdialený 50 metrov od piesočnatej pláže. Našim hosťom ponúkame nasledovné ubytovanie: 2 apartmány, 1 dvojposteľovú izbu a 2 trojposteľové izby.

Odpovedať
 
 
re: Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
Od: marcel
Kedy: 08. 08. 2007, 14:35

pomorie je dost divocina nie?

Odpovedať
  
re: re: Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
Od: matrin
Kedy: 14. 07. 2011, 10:12

Este aj kiten je divocina ako u nas pri dunaji.... odporucam to Slnecne pobrezie tam je super.....

Odpovedať
  
re: re: Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
Od: peters
Kedy: 13. 07. 2011, 20:23

presne pomorie je divocina hlavne ta hlaska ze piesocnata plaz........ pomorie, primorsko by som neodporucal.... cenovo troska drahsie Slnecne pobrezie a Nasebar kde je aj Ceska krcma...... potom lepsie su Zlate piesky ceny uz ale ako u nas a najlepsie Verdana...... V Bulharsku pozor na kavu oni to moc neriesia takze dat si tam poriadnu kavu je problem..... a vsetky mineralky su bez bubliniek ak chcete bublinky hladajte napis GAS na flasi..... Inak pivacka maju super nieco na styl nasho Zlateho Bazantu.

Odpovedať
   
re: re: re: Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
Od: Dominika123
Kedy: 11. 08. 2011, 09:29

ja sa tiez chystam do Bulharska..aj ked to s tou kavou ma dostalo, lebo som vasniva kavickarka...den bez kavy pre mna akoby vobec nezacal:)kedze velmi s cestovkami skusenost nemam, pojdeme asi cez overenu casamundo.sk ale ak by mi vedel niekto poradit nejaku inu cestovku, tak by som bola velmi rada...rozmyslame, ze by sme si tam prenajali izbu v hoteli, samozrejme nejakom cenovo dostupnom, tak ak mate niekto nejake fajn skusenosti, sem s nimi:)))

Odpovedať
    
re: re: re: re: Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
Od: lenkaa
Kedy: 11. 08. 2011, 18:16

casamundo nepoznam a nevypada moc doverihodne v kazdom pripade s tou kavou to sedi..... ale maju tam super velke palicinky take tie francuzske...... a tiez dobre ruzove vinko.........

Odpovedať
     
re: re: re: re: re: Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
Od: Dominika123
Kedy: 23. 08. 2011, 16:47

ja sa tesim na sopsky salat ... mjami. Preco myslis, ze vypadaju nedôveryhodne? Doteraz bol servis uplne skvely. Na vsetky nase poziadavky reagovali rychlo a kompetentne ... dokoca nám vybavili, aby sme si mohli zobrat so sebou psika aj ked povodne ho majitel nechcel dovolit.

Odpovedať
      
re: re: re: re: re: re: Bulharské letovisko Pomorie, Dom Kamovi
Od: lenkaa
Kedy: 31. 08. 2011, 13:52

uz si s nimi niekde bola ?

Odpovedať

Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.