forum

Dnes je Sobota 27. júla 2024 meniny má Božena
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Michalovce-Sobrance-Trebišov
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Michalovce-Sobrance-Trebišov
 Od: reklama
Kedy: 26. 01. 2009, 08:53

Hľadáme spoľahlivých roznášačov reklamných letákov v Mestách Michalovce, Sobrance, Trebišov - nie okolie len priamo v mestách. pri odpovedi zadajte prosím svoje bydlisko, vek a či ste už niekedy roznášali reklamné materiály ak ano tak aké.

Odpovedať
 
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Anna
Kedy: 18. 04. 2023, 10:19

Dobrý deň mám záujem o prácu ale nerozmýšľala som letáky ešte nikdy iba raz pomáhala švagriná ktorá pracovala ako poštárka som priamo zo Sobraniec moje tel.cislo je 0949807760

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Maroš
Kedy: 18. 02. 2016, 16:21

Dobrý. Mám zaujem, pomahal som raz roznašať letáky pre firmu Kubjatko. Zapáčilo sa mi to a chcel by som v tom pokračovať ale nemam žiadnu ponuku. Mám 15 rokov, žijem v meste Sobrance. Prosím o informácie. Ak sa bude dať tak telefonicky na tel:0907935306. Ďakujem.

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Alex Lešňanský
Kedy: 13. 02. 2016, 13:35

Ano roznášal som už letaky v okolý Michaloviec a rád by som v tom aj pokračoval len nemam momentalne žiadnu pracovnu ponuku.... som na 100% spolahlivy v tom čo robim prosim kontaktujte ma na 0917 033 616

Odpovedať
  
re: re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Balintova
Kedy: 04. 08. 2016, 12:00

Dobrý deň, mali by sme záujem o vaše služby(roznášanie letákov). Pošlite nám vašu ponuku a my vás budeme kontaktovať

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Kollárová
Kedy: 10. 12. 2015, 17:05

Mám záujem o roznos letákov.Napr.na ulici Ternavská,Kutnohorská a im blízke ulice v Trebišove.Ďakujem.

tel.č: 0902519502

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Daniel
Kedy: 23. 06. 2015, 10:59

Dobry mam zaujem o roznasanie letakov aj mimo michaloviec nakolko mam s tym uz skusenoati a mam k dispozicii auto a dostatok volneho casu na roznasanie

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Evelína Futejová
Kedy: 05. 06. 2015, 00:00

Dobry deň .Mala by som záujem o roznášanie letákov ,nemám doposiaľ žiadne skúsenosti s touto pracou .Bývam v priamo Michalovciach na Okružnej ulici .

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Gabriela
Kedy: 02. 06. 2015, 11:04

Dobry den mam zaujem o roznasanie letakov.

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Miroslav Mindar
Kedy: 31. 01. 2015, 08:53

Dobry den mal by som zaujem o Vami ponukanu pracu.Moje bydlisko je Stefanikova 35 Michalovce,vek 35 rokou.Zatial som este reklamne materialy neroznasal.za kladne vyjadrenie vopred dakujem.

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Janka
Kedy: 06. 01. 2015, 14:08

Dobrý deň, mala by som záujem o roznášanie letakov spolu so sestrou. Sestra už pred pár rokmi roznášala spoľahlivo letáky kaufland na ulici Kapušianskej, vrboveckej, Tešedika, medovskej v Michalovciach. Znova by sme mali zaujem o roznos letakov v tejto lokalite.
Dakujem

Odpovedať
 
re: Michalovce
Od: Katarína
Kedy: 13. 11. 2014, 22:33

Dobrý deň, veľmi rada by som roznášala letáky v Michalovciach. Mám 41 rokov, bývam v Michalovciach a zatiaľ som ešte žiadne materiály neroznášala. Ale som šikovná :)(email je dcérin, preto tam je iné meno)

Odpovedať
 
re: Michalovce
Od: Barbara Tatárová
Kedy: 30. 09. 2014, 01:24

Dobrí deň mala by som ja a moj kamarat Radoslav Maszkaľ zaujem o roznášani v Michalovciach. obydvaja pochadzame priamo s michaloviec . Ja mam 16, Radoslav 18 , byvám na Prof .Hlavača 16 , Radoslav byva na ulici Karola Kuzmanyho 12. Máme važny záujem. sme 100%zodpovedny , a myslim že budete spokojny

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: Daniela
Kedy: 24. 09. 2014, 21:21

Dobrý den
mala by som záujem roznášať letaky v meste Sobrance byvam na Novej ulici c. 36 v Sobranciach z roznasnim letakov nemam zatial ziadné skusenosti.
Dufam , ze ma budete skoro kontaktovať.
S pozdravom Daniela

Odpovedať
 
re: Michalovce-Sobrance-Trebišov
Od: samuel
Kedy: 16. 08. 2014, 14:15

Dobry den mal by som zaujem o danu pracu.v Bydlisku IBV mesto Michalovce a skusenosti s roznasanim zatial nemam,som 18rocny student gymnazia.

Odpovedať

Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.