forum

Dnes je Sobota 27. júla 2024 meniny má Božena
Vyhľadať v Pozri:
Forum.Pozri.sk Fórum o aktualných temách Grecko dovolenka
Nová téma    |   Uvodná strana fóra    |   Jednotlivo   |   Registrácia prezývky
Grecko dovolenka
 Od: tofan
Kedy: 17. 05. 2010, 16:11

planujeme toto leto dovolenku v grecku. do grecka tuzime ist pozriet uz niekolko rokov a prave tento rok sme si povedali, ze konecne teda pojdeme a vyuzijeme aj nizsie ceny oproti cenam v lete 2009.
chcem sa opytat, aky mate nazor na grecko ako destinaciu toto leto - teda v suvislosti s euro krizou, ktora tam prave prebieha, ci existuju nejake rizika atd, ktore by nam mohli dovolenku na ktoru sa tesime zneprijemnit...dakujem

Odpovedať
 
 
re: Grecko dovolenka
Od: tetris
Kedy: 06. 02. 2011, 14:44

Predpokladam, ze tento rok budu grecke dovolenky s velmi ubohymi last minute zlavami, lebo malokto pojde do afriky kvoli rozbrojom v Egypte a Tunisku... Inak zaujimave je Maroko zevraj hit tejto sezony.........

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: maja
Kedy: 30. 07. 2010, 13:52

My sme v juni absolvovali dovolenku na Krete, bolo tam nádherne, žiadne horúčavy, krásna príroda a žiadnu krízu Grékov sme nepocítili, boli velmi milí ale nie otravní ako bývajú v Egypte. Myslím si ale, že vo vnútrozemí to bude asi horšie, ale nedá sa všetkému veriť čo píšu v mediach. Treba vyskusať

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: Peters
Kedy: 15. 07. 2010, 18:37

Nevie niekdo aktualnu skusenost z Grecka ? Pocul som o nejakych strajkoch ale nic konkretne.... Idem za par dni na dovolenku na ostrovy ake boli problemy ?
Najlepsie niekto tam bol pred par dnami..
Pocul som aj od znamych ze niektore hotely limituju all inclusive ???

Odpovedať
  
re: re: Grecko dovolenka
Od: maja
Kedy: 30. 07. 2010, 13:53

My sme boli pred mesiacom na Krete, a nič negatívne sa neudialo, all inclusive paradny,služby super, more krásne, super dovolenka, išla by som zasa

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: Marek
Kedy: 02. 06. 2010, 08:55

Ja sa teším z lepších cien ako minuly rok.... Grécko padá s cenami a ľudí tam bude menej. Uvidím aké budú ceny cez júl, august.......

Odpovedať
  
re: re: Grecko dovolenka
Od: boro
Kedy: 07. 06. 2010, 09:57

Podobne..vyhovuju mi nizsie ceny a prave preto pravdepodobne vyuzijem toto leto prave na dovolenku v grecku, ved coho sa bat?

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: tomash
Kedy: 27. 05. 2010, 09:19

Islandská sopka Eyjafjalla a ekonomické problémy v Grécku menia cestovateľské plány východniarov pre toto leto. Kým niektorí by teraz na grécke ostrovy nešli ani zadarmo, pre niektorých je práve toto vysnívanou adrenalínovou dovolenkou.

Tak myslim, ze jedina vyhoda bude ze hotely a plaze budu menej natrieskane...

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: martin
Kedy: 25. 05. 2010, 13:11

Život v letoviskách beží úplne normálne a ďaleko od nepokojov v Aténach. V týchto dňoch tu dovolenkuje niekoľko desiatok tisíc nemeckých turistov a nezaznamenali sme najmenšie ťažkosti, či už na dopravných
trasách, alebo priamo v letoviskách.

No pokial mam info tak nemci boli prvy co rusili dovolenku v grecku.... ja si pockam na par turnusov a potom sa rozhodnem....

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: willy fog
Kedy: 20. 05. 2010, 19:32

dnes som pocul, ze niektorych turistov nepustili k pamiatkam lebo tam boli protesty.... asi by som nesiel....

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: Pato35
Kedy: 19. 05. 2010, 10:14

Ja by som Grecko tento rok vobec neriesil...nech sa tam aj pototo...
Aj na Slovensku je plno peknych miest, skus dovolenku v horach, super! A ked k moru, tak jednoznacne Chorvatsko.

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: willy fog
Kedy: 19. 05. 2010, 05:46

No ja mam pocit, ze to je podobne ako s bytmi... vsetky CK si platia clanky ze sa nic nedeje a ze ziadne zlavy nebudu... ale nasiel som zaujimavy tip:


Napriek tomuto odhadu sa niektoré cestovné kancelárie chcú pred nezáujmom turistov o Grécko poistiť. Čedok, ktorý ponúka zájazdy aj u nás, ale s odletom z Česka, napríklad zaviedol na pobyty Odysseovu zľavu. S ňou má dovolenkár rezerváciu zájazdu do Grécka o 3000 českých korún lacnejšiu, dvojica o 6000 korún.

Ked nepocitam LM, ktory si nie kazdy kvoli planovaniu dovolenky moze dovolit tak je to zaujimava ponuka...

Nejaky dalsi tip ? :-))

Odpovedať
 
re: Grecko dovolenka
Od: Janosh
Kedy: 17. 05. 2010, 17:37

Ako povedala pracovníčka jednej cestovnej kancelárie zaznamenali sme mierny pokles, no Grécko sa predáva. Priznala však, že ľudia aj rušia zájazdy, no nie je to hromadné stornovanie... Tazko povedat aka je pravda. CK hovorili ze ponuky FM budu len kratko a boli ovela dlhsie ako minuly rok.... Tento rok bude ale dovolenkarov aj do Grecka urcite zaujimat sopka a s tym spojeny problem s leteckou dopravou.......
Povedal by som ze v grecku sa ani tak moc nejedna o Euro krizu ale o krizu ich financii a zadlzenia... proste zili na dlh a teraz sa musia uskromnit co sa im samozrejme nepaci a budu protestovat... Myslim, ze kvalitnych a drahych hotelov sa nebudu tykat tieto nalady ale kolko slovakov chodi do takychto hotelov ??

Odpovedať
  
re: re: Grecko dovolenka
Od: fertis
Kedy: 21. 05. 2010, 13:20

Mna by zas napriklad v suvislosti s greckom zaujimalo, keby som tam nechcene ostal uviaznuty (naor. kvvli stávke grekov) a nemal moznost odletiet ci odcestovat z dovolenky v riadnom termine ako mi konci pobyt, ktory som mal zaplateny cez CK, ci je CK povinna mi uhradit naklady na dalsie ubytovanie, stravu atd, kym sa stavkovanie neskonci a ja mam moznost dostat sa nazad do SR. Podobna vec by ma zaujimala aj pri dovolenkach prostrednictvom RK do inych destinacii, kedy by som sa nevedel dostat domov napr. kvoli kolapsu leteckej dopravy vplyvom sopecneho prachu.

Odpovedať

Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.
Zodpovednosť za príspevky nesú ich prispievatelia. IP adresa sa ukláda k príspevkom.